Сямень Одіна композитні технології Co., ТОВ
Новини
Одіна Велоспорт команда виграла 2016 "Pearl River Кубок" жінки гірський велосипед виклик чемпіон

Одіна Велосипедна команда виграла 2016 andquot; Перл-Рівер Cupandquot; womenand #39; s гірських велосипедів challenge чемпіон

Травня 8,2016, третій andquot; Перл-Рівер Cupandquot;гірський велосипедвиклик відбулася в Rainmother Гора, Китай.

mountain bike wheelset

Rainmother гори розташований в провінції Хунань provinceand #39; s Hengyang місто, 238 метрів над рівнем моря. Унікальні природні середовища пропонує унікальну атмосферу для велосипед їзда на велосипеді, не тільки додати інтерес велосипедної гонці, також дає велосипедистів візуального сприйняття.

mountain bicycle wheelset 26

Гірських велосипедів challenge гоночній трасі уздовж на високих швидкостях вниз по дорозі, скелелазіння доріг, сільських дорогах, гравії, лісових доріг, Уейд дороги, повністю втілює в собі характеристики гірський велосипед завдання гонки.

mountain bike wheelset 29

mountain bicycle wheelset disk

Після запеклої конкуренції, з Odinгірський велосипед колісної парипродуктивність так, як її покращений майстерність, Чжу Xiaoyun Одіна Велосипедна команда виграла womenand #39; s чемпіонату, знову виграв честь для Одіна гірських велосипедів команди!